E-POSTA ŞİFRE  
   
SEPETİM
0 Ürün
Sepetinizde
DETAYLI ÜRÜN ARAMA
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
GİZLİLİK İLKELERİ VE GÜVENLİK POLİTİKASI
Bolispirlanta.com'a üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslar ya da firmalarla paylaşılmaz, hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmaz. Bolispirlanta.com üyelerine indirimli ürünler, kampanyalar ve yenilikler hakkında e-posta gönderebilir.
Bolispirlanta.com müşterilerinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşterinin kendi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri kendi değiştirebilmektedir. Başka bir kullanıcının bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir.
Üyelerin Bolispirlanta.com üzerinden alışveriş yapmaları amacıyla kullandıkları bilgilerin (e-posta adresi, teslimat/fatura adresleri, şifre vs) üçüncü şahıslardan saklanması tamamen üyelerin sorumluluğundadır. Üyelerin Bolispirlanta.com alışveriş sistemi üzerinde kullandığı bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından kullanılması sebebiyle meydana gelebilecek durumlardan Bolispirlanta.com doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.
Bolispirlanta.com üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapmak fiziksel ortamda kredi kartı ile alışveriş yapmaktan çok daha güvenlidir. Bolispirlanta.com, kredi kartı bilgilerinizi 128/256bit SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme kullanarak ilgili bankanın sanal posuna gönderir ve gelen onay mesajına göre işlem yapar. Böylece siz ve bankanız dışında kredi kartı bilgileriniz paylaşılmaz.
Ayrıca Kredi kartı bilgileri doğrudan bankaların sanal poslarına (VPOS - Virtual Point Of Sale) iletildiğinden Bolispirlanta.com çalışanları dahi müşterilerin kredi kartı bilgilerine kesinlikle ulaşamazlar.
Alışveriş aşamaları sırasında internet tarayıcınızın sağ alt, sağ üst veya sol üst köşesinde bulunan kilit resmi, bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıklandığında şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. Bolispirlanta.com Godaddy güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde ilgili bankanın sanal pos (VPOS) sistemi provizyon onayı verdikten sonra güvenlik departmanıyla iletişime geçilerek doğrulama yapılabilir. Gerekli durumlarda Bolispirlanta.com müşteri temsilcileri kredi kartı sahibini arayarak sipariş teyidi isteyebilir.
Bolispirlanta.com üzerinden yapılan alışverişlerde bilgisayarların ip adresleri güvenlik amacıyla (sahtecilik, çalıntı kredi kartı vb) kaydedilmektedir.
Bolispirlanta.com'da yayınlanan tüm görsel ve yazılı içerik izinsiz olarak kullanılamaz.
Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bolis Pırlanta'dan satın aldığınız tüm ürünler One Service sigortalı kargo ile ücretsiz gönderilir.
Ürün İade/Değişim Garantisi
Satın aldığınız ürünü 1 hafta içerisinde iade edebilir, 1 ay içerisinde değiştirebilirsiniz.
%100 Güvenli Alışveriş
Kredi kartı ve şahsi bilgileriniz, SSL ve 3D Secure teknolojisi ile güvence altında.

GARANTİ & GÜVENLİK
SATIN ALMA İŞLEMLERİ
GENEL BİLGİLER
Tel: +90 (212) 528 47 13
E-Posta: iletisim@bolispirlanta.com
2011 - 2017 © bolispirlanta.com Tüm hakları saklıdır.